Wyświetl pojedynczy post
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 18.03.2017, 00:17
Zwatpilem po stracie na 1:2. Ale w końcu mamy na ławce kogoś kto po wejściu może zrobić różnice. Dziś brama Semira, asysyta Zachary i gol Bartosza.

Videmonta nieskreslalbym jeszcze. W drugiej połowie się rozkręcił i oprócz tego komicznego drybligu grał nieźle. Kilka razy fajnie wpadł w pole karne i szukał podania na klepkę. Ogólnie jak zaczęliśmy grać piłką i przejmować inicjatywę w drugiej połowie to można było dostrzec atuty w jego grze. Dajmy mu jeszcze trochę czasu. Jestem dobrej myśli co do niego.

Llonch wg mnie to przekozak. Dynamiczny, niezmirdowany. Jedyne czego mi brakowało w jego grze to przerzutów i podań nie tylko do najblizego ale w drugiej połowie dwa razy super przerzucił piłkę i kilka razy zagrał dłuższe celne podanie co daje do myślenia, że naprawdę ma wysokie umiejętności. Ale i tak ze wszystkiego, najbardziej zapamiętam, jak w pierwszej połowie doskoczyl do bramkarza i obrońcy i odzyskał piłkę

Brawo Wisełka ! Jest super !
Ostatnio edytowane przez maciekkk : 18.03.2017 o godz. 00:21.
Odpowiedz cytując