Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 18.03.2017, 00:13
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Powoli widac reke Kiko.
Załuska babol raz na ruski rok, wazne ze ma go juz za sobą.
Woldemort jakis taki niedojebany. Wyglada jakby przechodził obok meczu i grał za kare.
Zmiany zrobiły swoje

p.s. brac Merebaszwiliego

Mi Videmont nie pasuje odkąd zoabaczylem go po raz pierwszy,zmanierowany Francuski piesek,tak twierdzilem i zdania nie zmieniam.

A co do meczu,......do 80 minuty byla mała stypa. 2 frajerskie bramki ,pederaści bez koszulek na sektorze Gosci i w ogóle wsyztsko zjebane.

A potem taka metamorfoza,gol Semira ,i potem ta szalona akcja,z C2 slabo bylo widać.mam w pamieci tylko wykrok bramkarza Plocka.
I potem ta "dzikaaa" radosc,bo golu,czegos takiego na sektorze na dawno nie bylo,dla takich chwil warto chodzi na mecze.,zreszta frekwencja 12 tys na Płocku to dobry wynik.Cudo ,piekne momenty ktore zostana na dlugo.licze na mobilizacje i minimum 20 tys za 2 tyg na sprzęcie AGD./
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 18.03.2017 o godz. 00:17.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując