Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 18.03.2017, 00:08
Heh ostatnio taka atmosfera jak od 80 minuty to chyba byla na meczu z Lublinem o awans do pierwszej 8 a wczesniej to nie wiem .... chyba z Lazio .... bardzo sie ciesze z bramki Semira, fuks czy nie fuks, fajnie, ze to wpadlo. ... chlopaki z plocka sie porozbieraly a tu trzeba bylo sie ubrac
Odpowiedz cytując