|
Powoli widac reke Kiko.
Załuska babol raz na ruski rok, wazne ze ma go juz za sobą.
Woldemort jakis taki niedojebany. Wyglada jakby przechodził obok meczu i grał za kare.
Zmiany zrobiły swoje
p.s. brac Merebaszwiliego
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|