Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 17.03.2017, 23:49
Oglądałem bramkę Stilicia i byłem niemal pewien że to totalny fuks... No ale potem sobie myśle że taka wrzuta na pałe bez patrzenia to zupełnie nie w stylu Stilicza... Gdyby tak wrzucił Mały albo RB9 to byłby fuks ale Stylicz...
Odpowiedz cytując