rafkur napisał(a):

|
Z Videmont'a mogą być ludzie. Pamiętamy chyba początki Brlek'a?
|
Oj zdecydowanie. Pierwsza połowa słaba, ale nie ma przypadki ze jest pprakryczbie pierwszym zmiennikiem. Z każdą minutą lepiej a w drugiej połowie po stracie bramki wszystkie ataków jego strona.
Moim zdaniem będzie grajek.