Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 17.03.2017, 23:42
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Z Videmont'a mogą być ludzie. Pamiętamy chyba początki Brlek'a?
Oj zdecydowanie. Pierwsza połowa słaba, ale nie ma przypadki ze jest pprakryczbie pierwszym zmiennikiem. Z każdą minutą lepiej a w drugiej połowie po stracie bramki wszystkie ataków jego strona.

Moim zdaniem będzie grajek.
Odpowiedz cytując