Wyświetl pojedynczy post
azkaz
Senior Member
 
 
Od: 09.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 17.03.2017, 23:25
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Na początku drugiej połowy Wisła mocno dojechała i się kartki posypały. Niektóre słuszne, niektóre mniej, ale Gonzalez mógł i czerwo dostać bo sanki w najlepszym wydaniu zaprezentował
Sytuację z faulem na Pawle po którym sam faulowany dostał kartkę i ktoś jeszcze z płocka możesz skomentować? Ja to widziałem jako ewidentne żółtko za faul taktyczny, wychodził na dobrą pozycję
Odpowiedz cytując