|
Piękny mecz, wspaniałe emocje na trybunach.
Ode mnie plus dla Lloncha, miał sporo świetnych odbiorów, jeśli się nie mylę to on odebrał piłkę przy pierwszej bramce, co umożliwiło nam przeprowadzenie kontry.
Słabiej natomiast zagrał Mączyński, dużo niepotrzebnych strat.
Czołowa ósemka wydaje się niemal pewna, mecz z Lechem zapowiada się pięknie. Liczę na 25 tys.
|