|
Ja napiszę tak:
-pierwsza połowa to było dno, zagraliśmy tragicznie, nie możemy aż tak się cofać po golu
-w drugiej mimo straconego gola zagraliśmy już dużo lepiej, mieliśmy kilka super okazji i udało się zdobyć 3 ptk
Dziś już zobaczyliśmy pierwszy błysk Maestro po powrocie do Wisły Kraków.
Przerwa na kadrę dobrze mu zrobi.
|