Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.03.2017, 22:58
Ja napiszę tak:
-pierwsza połowa to było dno, zagraliśmy tragicznie, nie możemy aż tak się cofać po golu
-w drugiej mimo straconego gola zagraliśmy już dużo lepiej, mieliśmy kilka super okazji i udało się zdobyć 3 ptk

Dziś już zobaczyliśmy pierwszy błysk Maestro po powrocie do Wisły Kraków.
Przerwa na kadrę dobrze mu zrobi.
Odpowiedz cytując