Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 17.03.2017, 22:56
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Dla Videmonta wszystko ułożyło się perfekcyjnie. Po bardzo słabym występie Patryka na legii może się dobrze pokazać. Wierzę w niego( uprzedzam pytania lucjusza-wierze, znaczy, że nie mam dowodów, że dobrze zagra)
I nie wykorzystał szansy. Bezbarwny i bez szybkości.
Odpowiedz cytując