najm napisał(a):

Ja bym tylko prosił, by teraz nie głosić haseł, że Lecha na łatwości pykniemy, czy puchary już nasze
|
Lecha na spokojnie pykniemy

Duzo emocji dzisiaj było, ładny poczatek, gol strzelony, znowu oddanie rywalowi pilki i meczarnie a koniec jeszcze lepszy od poczatku. Fantastyczne zmiany Ramireza, piekne strzalo-podanie Stilicia i ten spokoj Bartosza przy golu, szacunek. Bardzo potrzebne było nam to zwyciestwo, pierwsza osemka sama sie nie osiagnie. Najsłabszy na boisku Videmont i Maczynski, najlepszy Pol i Brlek, ktory z kazdym meczem sie rozkreca.