Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 17.03.2017, 22:35
najm napisał(a):Wyświetl post
Ja bym tylko prosił, by teraz nie głosić haseł, że Lecha na łatwości pykniemy, czy puchary już nasze
Lecha na spokojnie pykniemy Duzo emocji dzisiaj było, ładny poczatek, gol strzelony, znowu oddanie rywalowi pilki i meczarnie a koniec jeszcze lepszy od poczatku. Fantastyczne zmiany Ramireza, piekne strzalo-podanie Stilicia i ten spokoj Bartosza przy golu, szacunek. Bardzo potrzebne było nam to zwyciestwo, pierwsza osemka sama sie nie osiagnie. Najsłabszy na boisku Videmont i Maczynski, najlepszy Pol i Brlek, ktory z kazdym meczem sie rozkreca.
Odpowiedz cytując