Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 17.03.2017, 22:27
Niektórzy powinni dać sobie spokój z komentowaniem:

"Gonzalez uj i szmaciarz bo dostał 4 żółtą kartkę" aha...
"Stilić do rezerw bo uja gra" strzela gola na 2:2....

Trochę nerwowo,ale ważne są 3 pkt!! Jazda Jazda Jazda!
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując