|
Uwazam ze kiedy Sadlok jest w formie, nie gra z mikro urazem ani nie dochodzi do formy po kontuzji to to jest naprawde niezly obronca.
Wydaje mi sie, ze stala mu sie wizerunkowa krzywda wlasnie przez to kiedy musial grac z kontuzja albo zaraz po wyleczeniu bo poprostu nie mial kto grac. Zaliczyl przez kilka slabszych wystepow i juz frustraci z lozy szydercow znalezli sobie kozla ofiarnego.
|