Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23646
Stary 17.03.2017, 17:14
Uwazam ze kiedy Sadlok jest w formie, nie gra z mikro urazem ani nie dochodzi do formy po kontuzji to to jest naprawde niezly obronca.
Wydaje mi sie, ze stala mu sie wizerunkowa krzywda wlasnie przez to kiedy musial grac z kontuzja albo zaraz po wyleczeniu bo poprostu nie mial kto grac. Zaliczyl przez kilka slabszych wystepow i juz frustraci z lozy szydercow znalezli sobie kozla ofiarnego.
Odpowiedz cytując