Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

Krzysiu to wiadomo - to człowiek Nawałki i w szatni jest niezbędny choćby niewiadomo jak był pod formą , ale Sadlok ?
Naprawde z selekccjonera jest wielki wizjoner
|
Sadlok zanim Nawałka go reaktywował grywał juz w kadrze (15 razy). Więc co cie boli? Dobrze że go Nawałka powołuje - jest szansa że zagra a tym samym jego wartość wzrośnie.
btw
Czy to nie legia się łasiła na Sadloka jakiś czas temu?