Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 17.03.2017, 16:38
Robimy swoje, 3-1 i niech wracają do rafinerii.
Oby bez kartek na amike.


voldemort jest naturalnym zmiennikiem Małego, więc jak tylko się dobrze prezentuje na co dzień to powinien zagrać.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 17.03.2017 o godz. 19:20.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując