|
Silver03 ma sporo racji.
Przecież Kiko musi jakąś taktykę do chvja niepodobną zrobić.
Zachara na prawym skrzydle, Boguski na ofensywnym pomocniku. Pierwszy raz RB9 na środku? Niestety nie.
Voldemort? Za piękne, by było prawdziwe. Ale z drugiej strony przecież Małecki wypadł, kto inny?
A na ławce nasze kolumbijskie wonderkidy.
|