Temat
:
[XXVI KOLEJKA] WISŁA Kraków - Wisła Płock, 17 marca, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
azkaz
Senior Member
Od: 09.2016
Offline
#
23
17.03.2017, 15:48
silver03
napisał(a):
Nie zdziwię się jak od pierwszych minut zagra Zachara na skrzydle zamiast Videmonta.
Raczej Vid a Brozek środek i awaryjnie Zachara na miejsce Videmonta gdyby mu strasznie słabo szło.
azkaz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do azkaz
Znajdź inne posty napisane przez azkaz