Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 17.03.2017, 12:56
Nooo to teraz zobaczymy jak zagramy bez najważniejszego zawodnika jakim ostatnio jest bez wątpienia Małecki. Dzisiejszy mecz pokaże czy mamy kogoś w kadrze kto weźmie na siebie ciężar gry gdyby (tfu, tfu) nie szło.
ale tak czy siak optymistycznie .. 2:0 I jedziemy dalej
Odpowiedz cytując