Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 17.03.2017, 03:12
Wisła Plock.........taaa.....Petrochemia,Petro,Orlen ...cos jeszcze ,,,,/ Wisła jest tylko jedna i tylko w Krakowie.

Dobrze ze Paweł zagra,...ufff...to ebdzie wazany mecz i musimy go wygrać.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując