Jutro szansa dla Videmonta... zobaczymy czy sie przyda. Jak bedzie dobry wynik do przerwy to Kiko powinien dac ograc sie Stilicowi.
Jutro będą kibice Chujnika... beda strasznie napakowani... juz dzis cale teatralne i skarpa pija ze szczescia... takze bedzie ciekawie
