Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 16.03.2017, 23:57
Jutro szansa dla Videmonta... zobaczymy czy sie przyda. Jak bedzie dobry wynik do przerwy to Kiko powinien dac ograc sie Stilicowi.

Jutro będą kibice Chujnika... beda strasznie napakowani... juz dzis cale teatralne i skarpa pija ze szczescia... takze bedzie ciekawie
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując