Wyświetl pojedynczy post
azkaz
Senior Member
 
 
Od: 09.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 16.03.2017, 23:51
Proszę nie skracać Petrochemii do miana Wisły, bo Wisła jest tylko jedna i jest to oczywiście nasza Wisła. To tak jak z Realem, Real to Madryt a te wszystkie Betisy, Sociedady itd to wiadomo...

Czuję wygraną max 1 bramką z racji braku Małego i napastnika.
Ostatnio edytowane przez azkaz : 17.03.2017 o godz. 00:02.
Odpowiedz cytując