Proszę nie skracać Petrochemii do miana Wisły, bo Wisła jest tylko jedna i jest to oczywiście nasza Wisła. To tak jak z Realem, Real to Madryt a te wszystkie Betisy, Sociedady itd to wiadomo...
Czuję wygraną max 1 bramką z racji braku Małego i napastnika.