Temat
:
[XXVI KOLEJKA] WISŁA Kraków - Wisła Płock, 17 marca, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
kalafior1993
Member
Od: 04.2016
Offline
#
2
16.03.2017, 22:41
z opóźnieniem ale jest i meczowy
Czuje że będzie brakowało Małeckiego, dobrze że Brożek się wyleczył i mam nadzieje że zagra bo Zachara nie nadaje się do gry w Wiśle jest za słaby. Łatwo nie będzie ale liczę na zwycięstwo 3:1 Brożekx2 Boguski
kalafior1993
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kalafior1993
Znajdź inne posty napisane przez kalafior1993