Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 16.03.2017, 22:29
Tylko zwycięstwo! Wisełko tylko zwycięstwo!

Oby Paweł nie odczuwał skutków urazu. Niestety, bez niego tracimy bardzo wiele z przodu. Brak Małeckiego to też poważne osłabienie, oby Videmont wykorzystał szansę na pokazanie się. Otwiera to też drogę dla Słomki na wejście z ławki.

Trzy punkty z Płockiem są dla nas kluczowe w walce o górną ósemkę, ale to każdy wie. Nie ma co jednak liczyć na łatwe zwycięstwo.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!