|
Tylko zwycięstwo! Wisełko tylko zwycięstwo!
Oby Paweł nie odczuwał skutków urazu. Niestety, bez niego tracimy bardzo wiele z przodu. Brak Małeckiego to też poważne osłabienie, oby Videmont wykorzystał szansę na pokazanie się. Otwiera to też drogę dla Słomki na wejście z ławki.
Trzy punkty z Płockiem są dla nas kluczowe w walce o górną ósemkę, ale to każdy wie. Nie ma co jednak liczyć na łatwe zwycięstwo.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|