Temat
:
[XXVI KOLEJKA] WISŁA Kraków - Wisła Płock, 17 marca, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
jakub_spod_czestochowy
Junior Member
Od: 08.2016
Offline
#
1
16.03.2017, 22:25. [XXVI KOLEJKA] WISŁA Kraków - Wisła Płock, 17 marca, godz. 20:30
XXVI kolejka sezonu zasadniczego piłkarskiej Ekstraklasy!
Wisła Kraków podejmie Nafciarzy z Płocka.
Zapraszam do dyskusji!
Ostatnio edytowane przez jakub_spod_czestochowy : 16.03.2017 o godz. 22:28.
jakub_spod_czestochowy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jakub_spod_czestochowy
Znajdź inne posty napisane przez jakub_spod_czestochowy