Blaszczu16 napisał(a):

|
Najbardziej to byłem zdumiony reakcją komentatora C+ - bodajże Wolskiego - który po obejrzeniu kilku powtórek, usilnie stawał po stronie Radovicia i pochwalił sędziego za słuszną decyzję o żółtej kartce dla Ivana. To już nieprzychylny wielokrotnie w komentatorce dla nas Mielcarski nie mógł się zgodzić z decyzją sędziego.
|
wolski to kibic legii i sie z tym nie kryje więc widział to co chciał widzieć, zdziwiło mnie, że został wytypowany do takiego meczu zresztą w duecie z murawskim (nie mielcarskim) czyli byłym piłkarzem legii choc akurat murawski w miarę obiektywnie się wypowiadał podczas meczu.