Na stadionie rozpoczęło się oklejanie betonu bandami reklamowymi.
Na internecie jest dostępne zdjęcie zrobione w strefie kibica.
Widać nowe reklamy LV BET.
Pytanie czy cały stadion zostanie oklejony, czy jedynie fragment?
Był ktoś z Was dziś w godzinach popołudniowych w strefie i może się wypowiedzieć?
Reklamy pod VIPami już są z tego co kojarzę od wielu miesięcy.
