Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21533
Stary 16.03.2017, 19:39
Na stadionie rozpoczęło się oklejanie betonu bandami reklamowymi.

Na internecie jest dostępne zdjęcie zrobione w strefie kibica.
Widać nowe reklamy LV BET.
Pytanie czy cały stadion zostanie oklejony, czy jedynie fragment?

Był ktoś z Was dziś w godzinach popołudniowych w strefie i może się wypowiedzieć?
Reklamy pod VIPami już są z tego co kojarzę od wielu miesięcy.

Odpowiedz cytując