|
Będzie Hutnik z czego bardzo się cieszę.
Pytanie o kupno biletów. Po zalogowaniu (wiadomo) nie mogę wejść na KUP BILET bo wyskakuje okno "Tylko da posiadacze KK, zaloguj się, aby zweryfikować czy ją posiadasz." Po raz pierwszy mam taki problem. No właśnie ja czy u Was też?
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
|