|
Z kartką dla Radovicia to inna bajka, bo zapewne w proteście Wisły były żądania anulowania kartki i nikt nie domagał się ukarania kopacza 7. W mediach wszyscy mówili i pisali że symulacja była, ale nikt nie domagał się żółtej dla pozera, więc komisja nie wychodziła przed szereg. Co to tego 7egijnego zakazu wyjazdowego to trochę surowa ta kara i sami będziemy musieli wypełnić cały stadion a więc jest szansa na większą frekwencje...
|