Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#549
Stary 15.03.2017, 20:09
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Robiąc z nich wykonawcę Mąkę albo Sadloka?

Ja rozumiem, naoglądał się Realu z Kroosem i Ramosem, ale bez przesady.
To co, mamy kopać wolne w aut? Przecież w tym klubie już każdy brał się za stałe fragmenty z takim samym skutkiem. Mączyńskiemu wyjdzie czasem naprawdę dobry wolny za obronę przeciwnika
Odpowiedz cytując