ABGwislakABG napisał(a):

Robiąc z nich wykonawcę Mąkę albo Sadloka?
Ja rozumiem, naoglądał się Realu z Kroosem i Ramosem, ale bez przesady.
|
To co, mamy kopać wolne w aut? Przecież w tym klubie już każdy brał się za stałe fragmenty z takim samym skutkiem. Mączyńskiemu wyjdzie czasem naprawdę dobry wolny za obronę przeciwnika