Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#233
Stary 15.03.2017, 20:06
WislaFan123 napisał(a):Wyświetl post
Llonch najlepszy DM? buahaha chłop tylko biega, czasem coś tam odbierze ale generalnie średnie jest i kompletnie niewidoczny (tak rozmumiem spiewke ze DM to ludzie od czarnej roboty itp - ponad 10 lat gralem na tej pozycji wiec wiem o co chodzi). Dziś trzeba już troche wiecej grać do przodu.
Dobry DM gra do przodu? Ja myślałem, że dobry zawodnik defensywny gra przede wszystkim to, czego od niego oczekuje trener, a gdybyś oglądał sparing (z niepamiętam już kim) gdzie mieli więcej swobody taktycznie, to wiedziałbyś, że umie rozrzucić.
Odpowiedz cytując