WislaFan123 napisał(a):

Llonch najlepszy DM? buahaha chłop tylko biega, czasem coś tam odbierze ale generalnie średnie jest i kompletnie niewidoczny (tak rozmumiem spiewke ze DM to ludzie od czarnej roboty itp - ponad 10 lat gralem na tej pozycji wiec wiem o co chodzi). Dziś trzeba już troche wiecej grać do przodu.
|
Dobry DM gra do przodu? Ja myślałem, że dobry zawodnik defensywny gra przede wszystkim to, czego od niego oczekuje trener, a gdybyś oglądał sparing (z niepamiętam już kim) gdzie mieli więcej swobody taktycznie, to wiedziałbyś, że umie rozrzucić.