Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77587
Stary 15.03.2017, 13:13
A ja myślę że Ondrasek mógłby zostać ale on musi mieć koło siebie takiego kogoś jak Badija. On robi ścianę a ten sobie strzela.
Tak jak Piast strzelił bramkę nam...
Odpowiedz cytując