Arked napisał(a):

|
Mała ciekawostka: Kolumbijczycy są wypożyczeni do końca roku, a nie sezonu.
|
Jeżeli faktycznie przedstawiają choć w 50 % taką wartość piłkarską jak nadzieje na forum to takie wypożyczenie/"przedłużone testy" możemy potraktować jako majstersztyk.