Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 14.03.2017, 20:20
Dzis w sumie przez przypadek posluchalem sobie wypowiedz Radovicia co do tego "upadku" i kartki dla Gonzaleza i stwierdzam ze takiego bezczelnego oszusta to w Polskiej Lidze chyba nie było.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując