Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3820
Stary 14.03.2017, 15:38
Z pozdrowieniami dla miłośników obiektywnych (tfu tfu) dziennikarzy (tfu tfu) z Krakowskiej


Cytat:
Radni miejscy przepytywali władze TS Wisła o kiboli, którzy trenują na hali sportowej przy ulicy Reymonta, choć mają prokuratorskie zarzuty.


Wczoraj radni miejscy z komisji rewizyjnej zaprosili władze TS, aby wyjaśniły tę kwestię. Prezes towarzystwa, Piotr Dunin-Suligostowski, zaczął od ataku na media, które, jego zdaniem, uwzięły się na Wisłę. - Problemy mają różne kluby, w całej Polsce, ale modne jest pisanie o moim w sposób napastliwy i nieżyczliwy - mówił prezes.
Przekonywał o licznych zasługach klubu dla Krakowa i sukcesach w szkoleniu młodzieży. - Ta sprawa dotyczy naruszenia prawa przez osoby prywatne, prawa nie naruszyło TS Wisła - mówił Dunin-Suligostowski i tłumaczył, że z hali, gdzie mieli trenować podejrzani korzysta też wiele osób z zewnątrz, nie tylko członkowie TS. Dodał, że towarzystwo nie musi interesować się ich prywatnym życiem.

- Panie prezesie, na tych nagraniach widać, że trenuje się formację bojową „żółwia”, zaczerpniętą z legionów rzymskich - zauważył Wojciech Krzysztonek, radny PO, jeden z nielicznych, który miał wgląd do nagrań. - Apeluję, byście zainteresowali się sprawą, podjęli działania, wpływali na ludzi, którzy odwiedzają wasze obiekty, bo jeśli to bagatelizujecie, to TS jest na równi pochyłej - dodał, wzywając, by prezes wystąpił do prokuratury o udostępnienie nagrań. Ich uzyskanie od śledczych jest jednak trudne. Nie udało się to również prezydentowi Krakowa, bo akta sprawy kiboli są już w sądzie, gdzie niedługo ruszy ich proces. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby poprosić sąd o dokumenty i filmy. Zasugerowali to radni TS i prezydentowi.

Magistrat zapowiedział przeprowadzenie kontroli w stowarzyszeniu.

"formacja bojowa żółwia" ... a na czele Julisz Cezar ... ja pier....
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując