serek.c2 napisał(a):

Rób co chcesz...Prawda jest taka ,ze z ostanich 4 spotkań nie zagrał w trzech a w jednym zagrał bez formy i został zmieniony w drugiej połowie.
Na tym forum przed tymi spotkaniami zawsze była rozkminka ile Broziu Im bramek walnie ,a on w ostatniej chwili wypadał ze składu.
Dlatego mówię,ze to dziwna przypadłość i tyle.
szprotson napisał(a):

A ile wart jest Paweł widac bylo w meczu z Legią. Zachara to napastnik typu rzuć pilke a on niech się sciga. Ciezko z takim typem narzucac swoj styl gry
|
Ja bym powiedział raczej ile jest wart ,a raczej swój brak wartości potwierdził Zachara.