Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 14.03.2017, 11:35
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Śmiać się czy płakać?
Rób co chcesz...Prawda jest taka ,ze z ostanich 4 spotkań nie zagrał w trzech a w jednym zagrał bez formy i został zmieniony w drugiej połowie.
Na tym forum przed tymi spotkaniami zawsze była rozkminka ile Broziu Im bramek walnie ,a on w ostatniej chwili wypadał ze składu.
Dlatego mówię,ze to dziwna przypadłość i tyle.


szprotson napisał(a):Wyświetl post


A ile wart jest Paweł widac bylo w meczu z Legią. Zachara to napastnik typu rzuć pilke a on niech się sciga. Ciezko z takim typem narzucac swoj styl gry
Ja bym powiedział raczej ile jest wart ,a raczej swój brak wartości potwierdził Zachara.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 14.03.2017 o godz. 11:41.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując