serek.c2 napisał(a):

płakać.
Wyszło info ze jest problem z kolanem i nie wiadomo co dalej. Oby to nie bylo pokłosie leczenia zachowawczego urazu ktory doznał kiedys w meczu z Belchatowem. Więzadła były uszkodzone i nadawał sie pod nóż, ale zadecydowali inaczej. Z racji ze mam troche do czynienia z kolanami, wiem ze coś w koncu pęka, oby to nie bylo to co moge podejrzewac bo wtedy to juz koniec kariery.
A ile wart jest Paweł widac bylo w meczu z Legią. Zachara to napastnik typu rzuć pilke a on niech się sciga. Ciezko z takim typem narzucac swoj styl gry