|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline
|
#209

14.03.2017, 07:56
|
Griszka30KR napisał(a): 
|
Ja zauważyłem,ze w ostatnim czasie Brożek zalicza dziwne "przypadki"w meczach właśnie z Legią(albo absencja ,albo w słabej formie...)
|
Śmiać się czy płakać?
|
|