serek.c2 napisał(a):

Trzeba było w takim razie zapłacić ze swoich...
Skoro zdecydowano się na taki krok, widocznie ta kwota na tamten czas była nie do udźwignięcia.
|
Dokładnie. Wtedy liczyła się każda złotówka. To że teraz jest inaczej to zasługa dobrej pracy TS-u.