A ja się nie zgodzę histerycy i panikarze
Stilić zacznie dobrze grać, a przynajmniej dużo lepiej ale na mecze w 8. (Pytanie tylko w której). Facet biega jak żółw - a nigdy nie był szybkościowcem. Wiadomo że mocno trenuje i nadrabia zaległości. Zatem chłop jest zajechany treningami i wygląda jak nasi piłkarze po pierwszych 2 tygodniach treningów w Krakowie. A przy długiej przerwie zaległości ma podwójne.
Ale że jak pisałem szybkościowcem nigdy nie był, zatem wbrew pozorom niewiele musi poprawić żeby to lepiej wyglądało.
Nie panikujcie, a poczekajcie tak chociaż z miesiąc a wróci jeszcze ten "stary" dobry Stilić
