Temat
:
[XXV KOLEJKA] Legia Warszawa- WISŁA Kraków, 12 marca, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Zooey_Deschanel
Member
Od: 07.2015
Skąd: Los Angeles
Offline
#
198
13.03.2017, 14:44
Oba zespoły zagrały słaby mecz. Różnica polegała na tym, że Legia ma lepszy materiał ludzki, który pozwala wygrać nawet słabe spotkania. DO zapomnienia.
Zooey_Deschanel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zooey_Deschanel
Znajdź inne posty napisane przez Zooey_Deschanel