Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.03.2017, 14:01
twsdfan napisał(a):Wyświetl post
Czy tylko ja mam wrażenie ze Brlek grał w tym meczu jakby miał co najmniej 3kg więcej z tyłu? Gdyby tylko ktoś miał dostęp do video albo statystyk, ja po ogarnięciu co się z nim dzieje naliczyłem 5 (!!) złych przyjęć piłki, bez dwóch podstawowych napastników to na nim powinna się oprzeć gra z przodu, a niestety nie uniósł tego. Bez bocznych pomocników, bez konkretów w srodku i "*kozaka" z przodu, nic nie ugramy.

*kogoś kto oprócz biegania, jest w stanie coś sam ugrac
Też to zauważyłem, ciężko było tego nie zauważyć, piłka skakała mu jak Cywce w Gliwicach. Odnośnie naszego prawego obrońcy to chciałoby się napisać, że wczoraj dla odmiany zagrał fajnie, no ale te 2-3 razy jak został wkręcony w zimię przez Radovica i Ofoe troche nie pozwalają na to.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 13.03.2017 o godz. 16:00.

Odpowiedz cytując