Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 13.03.2017, 13:56
Ja wiedziałem, że będzie bardzo trudno jak zobaczyłem że Paweł wypadł z kadry. Wcześniej wypadł nam Ondrasek i graliśmy bez napastnika bo za takiego nie uważam Zachary i w tym meczu to dobitnie pokazał. W dużej mierze zawalił bramkę i nie wykorzystał sytuacji, którą dobry napastnik powinien był wykorzystać.
Ogólnie zagraliśmy za bardzo asekuracyjnie, ale wydaje mi się, że to właśnie przez grę bez napastnika.
Stilić to jest nadal cień piłkarza i na razie nic nie wskazuje by jego forma wzrastała, ale może na to trzeba będzie poczekać do następnego sezonu.
Legia fajnie momentami grała na jeden kontakt, czyli coś czego nam zabrakło. No cóż, szkoda przegranej, ale nie ma co rozpaczać, mogliśmy też przegrać wyżej gdyby nie Załuska, jemu po raz kolejny należą się brawa.
Bardzo ważny mecz czeka nas w piątek, miejmy nadzieje, że zwycięski.
Odpowiedz cytując