Pisanie że szkoda bo z tak słaba Legią to trzeba wygrać jest bezsensu.
Legia nie jest słaba jest w naszej lidze najsilniejsza a to że czasem lekceważy przeciwnika to inna sprawa. Widamo był że na mecz z Wisła sprężą się bo:
1. Legia robiła wszystko by ten mecz wygrać bo ostatnich wtopach
2. Dla niech mecze z Wisła to nie mecze z Niecieczą . Mecz z Wisła to prestiż to coś więcej niż mecz
Poza tym chcę przypomnieć jakie bramki strzelił Ruch - można śmiało napisać takie wchodzą jeden na 100.
Ode mnie słowa gratulacji dla naszych bardzo solidny mecz. Zagrali bardzo mądrze taktycznie powiedzmy w końcówce mogli bardziej się otworzyć
Pewnie że to Interia ale zobaczcie sobie oceny piłkarzy
http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...ol,nId,2367652