Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 12.03.2017, 22:44
Pisanie że szkoda bo z tak słaba Legią to trzeba wygrać jest bezsensu.
Legia nie jest słaba jest w naszej lidze najsilniejsza a to że czasem lekceważy przeciwnika to inna sprawa. Widamo był że na mecz z Wisła sprężą się bo:

1. Legia robiła wszystko by ten mecz wygrać bo ostatnich wtopach
2. Dla niech mecze z Wisła to nie mecze z Niecieczą . Mecz z Wisła to prestiż to coś więcej niż mecz

Poza tym chcę przypomnieć jakie bramki strzelił Ruch - można śmiało napisać takie wchodzą jeden na 100.

Ode mnie słowa gratulacji dla naszych bardzo solidny mecz. Zagrali bardzo mądrze taktycznie powiedzmy w końcówce mogli bardziej się otworzyć

Pewnie że to Interia ale zobaczcie sobie oceny piłkarzy
http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...ol,nId,2367652
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 12.03.2017 o godz. 22:50.
Odpowiedz cytując