Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 12.03.2017, 21:05
abcabc napisał(a):Wyświetl post
No nie. Oni oszczędzali siły na mecze następnej rudny. O może na te za rok.

Jak można tak kopać swój zespół i znajdować wymówki dla słabowitej Legii?
Wisła maiała lekką przewagę w posiadaniu piłki i często trzymała Legię na swoim polu karnym (Legła grała u siebie). Oczywiście kanalarz Wolski próbował ten fakt zakłamać, kiedy to Murawski zaznaczył. A potem kręcił, że Legia nie musi grać, skoro Wisła "nie ryzykuje" (chociaż to właśnie kilka minut wcześniej przez długie minuty trzymała Ległą w polu karnym). Od kanalarza Wolskiego tego można oczekiwać. Ale dlaczego piszą takie dyrdymały niektórzy fani Wisły?
To jest temat meczowy do dyskusji a nie klepania piłkarzy po plecach

Jakby legia na nas ruszyła, pewnie by się kotłowało pod naszą bramką (pomijam jak długo by wytrzymali to tempo) i może by coś wpadło a może nie. Natomiast my mielibyśmy paradoksalnie więcej szans na kontry bo legia by sie otworzyła.

Natomiast legia postanowiła nie napędzać tempa i próbować strzelić 2 bramki, wychodząc z założenia że to zbyt duże ryzyko i lepsze 1-0. Przez co na boisku mieliśmy szachy przez sporą część II połowy.

My czekaliśmy na 1 błąd legii nie odsłaniając sie. legia również zwalniała tempo nie próbując mocniej nas przycisnąć bojąc sie kontry. Jesli ci to poprawi humor - to zwolnienie tempa gry przez elke nie było oszczędzaniem sił na Lechie a wynikało z taktyki.

btw
gralismy tak bo brak było aramat i siły z przodu
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 12.03.2017 o godz. 22:52.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując