Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 12.03.2017, 20:59
Pogodzę was: winni utraty gola są łącznie Zachara, Sadlok, Głowacki i Cywka. Każdy z nich mógł swoim zachowaniem zapobiec utracie bramki, ale żaden tego nie zrobił, trudno.

Ważne, że nie tracimy już goli taśmowo, góra jeden w meczu i to zwykle na skutek incydentalnego błędu, nie jakiejś katastrofalnej postawy drużyny w defensywie
Odpowiedz cytując