Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 12.03.2017, 20:40
Dokladnie,co by nie mowic ok,mecz KLASYK ,ale obydwa zespoly w zupelnie innej sytuacjii,otoczce i kazdej innej rzeczy.

Mozna bylo spokojnie wywiesc punkt,niestety bez napastnika to mozna w bierki sobie pograc.Zachara to nie to.Teraz widac ile dla zespolu znaczy Ondrasek ,ktorego duza czesc tego forum najchetniej by sprzedala.To powodzenia w graniu z Zacharą na szpicy własnie.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując