ashkeczup napisał(a):

Przesadziłem, ale denerwuje mnie nieustanne czepianie się Cywki. Winą za tę bramkę podzielą się Sadlok i Głowa
|
A dlaczego Sadlok? Ja rozumiem, że był najbliżej Guilherme, ale to jest lewy obrońca i ktoś inny powinien do niego doskoczyć chyba.