Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 12.03.2017, 20:36
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Przesadziłem, ale denerwuje mnie nieustanne czepianie się Cywki. Winą za tę bramkę podzielą się Sadlok i Głowa


A dlaczego Sadlok? Ja rozumiem, że był najbliżej Guilherme, ale to jest lewy obrońca i ktoś inny powinien do niego doskoczyć chyba.
Odpowiedz cytując