Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 12.03.2017, 20:04
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Byli po prostu lepsi.
Strach pomyśleć co by było, gdyby nie postawa Załuski. Wisła zagrała bez większego ładu i składu, na pewno z przodu brakowało Pawła.
Co w naszej lidze robi kosmita Ofoe to ja naprawdę nie wiem, ośmieszał dziś naszych niemiłosiernie.
Legia też była żałosna. Za ten mecz obie drużyny powinny dostać po -3 pkt.
Odpowiedz cytując