Patryko napisał(a):

Byli po prostu lepsi.
Strach pomyśleć co by było, gdyby nie postawa Załuski. Wisła zagrała bez większego ładu i składu, na pewno z przodu brakowało Pawła.
Co w naszej lidze robi kosmita Ofoe to ja naprawdę nie wiem, ośmieszał dziś naszych niemiłosiernie.
|
Legia też była żałosna. Za ten mecz obie drużyny powinny dostać po -3 pkt.