Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 12.03.2017, 17:31
No tylko w polskim dlatego w Hiszpanii jest chociażby hotel Grand Derby https://www.tripadvisor.com/Hotel_Re...Catalonia.html

Na pewno założyli go Polacy

Wystarczy wklepać w wyszukiwarce niepolskojęzycznej i masz w cholerę hitów, także pudło. Chciałeś błysnąć i Ci nie wyszło
Ostatnio edytowane przez s1mone : 12.03.2017 o godz. 17:35.
Odpowiedz cytując