Temat
:
[XXV KOLEJKA] Legia Warszawa- WISŁA Kraków, 12 marca, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
108
12.03.2017, 17:31
No tylko w polskim dlatego w Hiszpanii jest chociażby hotel Grand Derby
https://www.tripadvisor.com/Hotel_Re...Catalonia.html
Na pewno założyli go Polacy
Wystarczy wklepać w wyszukiwarce niepolskojęzycznej i masz w cholerę hitów, także pudło. Chciałeś błysnąć i Ci nie wyszło
Ostatnio edytowane przez s1mone : 12.03.2017 o godz. 17:35.
s1mone
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do s1mone
Znajdź inne posty napisane przez s1mone