s1mone napisał(a):

|
regan : Jedyne co jest sporne, to który mecz mógłby być tak nazywany, bo z reguły są to mecze 2 najbardziej utytułowanych drużyn w danym kraju. A wiadomo, że nasza Wisła jest dopiero 3 pod tym względem a Legia 4.
|
Dokładnie
Real - Barcelona to ponad połowa wszystkich tytułów mistrzowskich. Jest to tez historyczna rywalizacja Kastylia-Katalonia. Oraz rywalizacja 2 najbogatszych miast.
A w Polsce? 4 drużyna podejmuje 3 w iliści MP... z tego 3 to średniak ligowy. Śmiech na sali
btw
Brożek kontuzjowany i nie zagra. Zatem wypadli Ondrasek i Brozio i została Zachara